Strony internetowe

Strona internetowa to najważniejsza wizytówka w sieci

Strony internetowe od wielu już lat są podstawowym nośnikiem reklamy i prezentacji własnej oferty w internecie. Mimo nacisków Facebooka, Instagrama, czy Youtuba, które są również bardzo skuteczne, jednak warto mieć miejsce w sieci przeznaczone tylko dla nas, na którym zaprezentujemy naszą ofertę bez ograniczeń – dokładnie tak jak chcemy. Nasza oferta obejmuje kompleksowe tworzenie stron internetowych z zastosowaniem aktualnie obowiązujących trendów. Projektowane strony www są tworzone w taki sposób, aby przyciągały uwagę i budowały świadomość marki w oczach klientów.

Nowoczesne strony internetowe, muszą działać poprawnie na wszystkich urządzeniach.
Nowoczesne strony internetowe, muszą działać poprawnie na wszystkich urządzeniach.

Tworzenie stron internetowych “pod klucz”

Strony internetowe integrujemy z profilami w mediach społecznościowych. Tworzone strony www są responsywne oraz optymalizowane pod kątem wyszukiwarek (SEO) i gotowe do rozpoczęcia pozycjonowania. W zależności od potrzeb i wymagań Klientów tworzymy strony statyczne lub z systemem zarządzania treścią (CMS), w których Klient sam może m.in. edytować podstrony, dodawać aktualności, tworzyć bazę użytkowników, a wszystko za pomocą prostego w obsłudze panelu administracyjnego. W razie potrzeby stworzymy również unikalne treści na stronę lub wykonamy tłumaczenia na inne języki jeśli profil działalności będzie tego wymagał. Na każdym etapie współpracy doradzamy najlepsze rozwiązania, które przyniosą w końcowym efekcie najlepsze rezultaty.

Cennik stron internetowych – Częstochowa 2019

WIZYTÓWKA
800 zł
IDEALNA NA POCZĄTKU DZIAŁALNOŚCI
STRONA RESPONSYWNA
DOMENA I HOSTING
CERTYFIKAT SSL
POMOC TECHNICZNA
DOŻYWOTNIA GWARANCJA
OFERTA I DANE KONTAKTOWE
KLASYCZNA
1200 zł
WYSTARCZAJĄCA DLA WIĘKSZOŚCI FIRM
STRONA RESPONSYWNA
DOMENA I HOSTING
CERTYFIKAT SSL
POMOC TECHNICZNA
DOŻYWOTNIA GWARANCJA
KILKA PODSTRON (MAKS. 10)
GALERIA ZDJĘĆ
FORMULARZ KONTAKTOWY
MAPA GOOGLE
BLOG/AKTUALNOŚCI
SYSTEM ZARZĄDZANIA (CMS)
PROFESJONALNA
2400 zł
JEŚLI CHCESZ POZYSKIWAĆ KLIENTÓW
STRONA RESPONSYWNA
DOMENA I HOSTING
CERTYFIKAT SSL
POMOC TECHNICZNA
DOŻYWOTNIA GWARANCJA
NIELIMITOWANE PODSTRONY
GALERIA ZDJĘĆ
FORMULARZ KONTAKTOWY
MAPA GOOGLE
BLOG/AKTUALNOŚCI
SYSTEM ZARZĄDZANIA (CMS)
WERSJE JĘZYKOWE
WYSZUKIWARKA
NEWSLETTER
KATALOG PRODUKTÓW
KOSZYK ZAKUPOWY (eSKLEP)

Nasze strony internetowe są objęte dożywotnią gwarancją (o ile są utrzymywane na naszym hostingu). Koszt roczny utrzymania strony to 200-400 zł. Opłata zawiera 2-3 aktualizacje strony w ciągu roku.

Ceny netto, do których należy doliczyć VAT 23%.

Responsywność (RWD) – strona, która prawidłowo działa i wyświetla się na wszystkich urządzeniach – komputery, telefony i tablety.

Certyfikat SSL – strony, które nie posiadają są traktowane gorzej przez Google, a dodatkowo przeglądarka może wyświetlać informację o “niebezpiecznym połączeniu”.

W przypadku zapytań zapraszamy do kontaktu i bezpłatnej konsultacji.

Termin realizacji stron www

Standardowy czas budowy strony internetowej to ok. 7 dni. Termin ten nie jest sztywny, ale bardziej uzależniony od złożoności projektu. Istnieją strony, które w razie potrzeby realizujemy nawet w 24h.

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania. Zadzwoń lub napisz bezpośrednio.

Możesz skorzystać z gotowego formularza kontaktowego i dokładnie opisać na czym Ci zależy. Zwykle odpowiadamy do 24 godzin.