Od 2009 roku tworzymy strony internetowe dla każdego, kto chciałby zaprezentować swoją ofertę online. Modernizujemy stare strony www, albo budujemy nowe od podstaw. Skontaktuj się, jeżeli chcesz zacząć pozyskiwać nowych klientów i budować profesjonalny wizerunek swojej działalności.

Strona internetowa to Twoja wizytówka

Strony internetowe są i nadal będę bardzo ważne, ponieważ od wielu już lat są podstawowym nośnikiem reklamy i prezentacji własnej oferty w internecie. Działają podobnie jak handlowiec, ale przez 24 godziny na dobę i nie ograniczają się tylko do Częstochowy. Mimo nacisków Facebooka, Instagrama, czy Youtuba, które są również bardzo skuteczne, warto mieć jednak miejsce w sieci przeznaczone tylko dla nas. Takie, którego nikt nagle nie wyłączy, albo nam nie odbierze, na którym zaprezentujemy naszą ofertę bez ograniczeń – dokładnie tak jak chcemy.

Strony internetowe Częstochowa 2021
Projektowanie stron internetowych w 2021 roku

Nasza oferta obejmuje kompleksowe tworzenie stron internetowych z zastosowaniem aktualnie obowiązujących trendów. Projektowanie stron www ma uwzględniać to, aby strona przyciągała uwagę i budowała świadomość silnej marki w oczach klientów.

Nowoczesne strony internetowe to:

FUNKCJONALNOŚĆ

Dostarczenie klientowi najważniejszych informacji, zaprezentowanie oferty i zbudowanie zaufania do firmy, bez zbędnych rozpraszaczy

ŁATWOŚĆ OBSŁUGI

Samodzielna edycja i dodawanie stron po zalogowaniu się do panelu administracyjnego WordPress CMS, nie jest wymagane dodatkowe oprogramowanie lub wiedza informatyczna

RESPONSYWNOŚĆ

Prawidłowe działanie na każdym urządzeniu zarówno na komputerach, laptopach, ale przede wszystkim  na urządzeniach mobilnych, czyli smartfon, tablet itp.

SZYBKOŚĆ

Szybkość wczytywania strony ma znaczenie, jeśli strona się długo ładuje klient wybierze inną, nie każdy ma dostęp do szybkiego internetu, tym bardziej, jeżeli korzysta z telefonu

OPTYMALIZACJA SEO

Budowa strony w taki sposób, aby Google ją uznawało za wartą wyświetlania na wysokich pozycjach na wpisywaną frazę

BEZPIECZEŃSTWO

Zabezpieczenie danych użytkowników certyfikatem SSL, firewall chroniący przed atakami, aktualizacje plików i cykliczne kopie zapasowe

Tworzenie stron internetowych „pod klucz”

Projektowane strony www są nowoczesne i responsywne, ponieważ już ponad 60% ruchu w internecie pochodzi z urządzeń mobilnych. Dlatego muszą być odpowiednio projektowanie wizualnie, ale i również szybkie, ponieważ, infrastruktura nie zawsze jest na najwyższym poziomie, jeśli chodzi o zasięg LTE w Polsce.  Są także optymalizowane pod kątem wyszukiwarek, tzw. SEO, a więc również przygotowane do procesu pozycjonowania w wyszukiwarce. Przy tak dużej konkurencji są to bardzo ważne czynniki dla widoczności oferty w wyszukiwarce Google. Przyczyniają się do pozyskiwania większej ilości zapytań. Tworzymy proste witryny statyczne jak również bardziej zaawansowane z systemem zarządzania treścią (CMS). Ważnym aspektem jest, że dzięki systemowi CMS, Klient sam może np. edytować podstrony, dodawać aktualności i zdjęcia, tworzyć bazę użytkowników, a wszystko za pomocą prostego w obsłudze panelu administracyjnego.

Tworzymy strony www typu:

 • strony firmowe
 • blogi
 • strony typu one-page
 • strony portfolio
 • sklepy internetowe

 

Tworzenie stron internetowych Częstochowa, Onika.pl. Nowoczesne strony internetowe, muszą działać poprawnie na wszystkich urządzeniach.
Nowoczesne strony internetowe, muszą działać poprawnie na wszystkich urządzeniach.

Strony internetowe zintegrowane z Twoimi Social Media

Gotową stronę integrujemy z profilami w mediach społecznościowych, np. Facebook oraz Instagram, ponieważ wiemy jak ważne jest zaprezentowanie oferty we wszystkich możliwych miejscach. Jeśli firma nie używa social media, to podpowiadamy jak stworzyć skuteczną kampanię reklamową w social media. Dodatkowo możemy zająć się jej późniejszą obsługą. W razie potrzeby stworzymy też unikalne treści na stronę oraz wykonamy tłumaczenia na inne języki jeśli profil działalności będzie tego wymagał.

Strony internetowe WordPress

Tworzymy strony internetowe w oparciu o system CMS WordPress. Dzięki takiemu oprogramowaniu, możliwa jest samodzielna edycja podstron, dodawanie zdjęć, czy pisanie bloga, poprzez zalogowanie w przeglądarce. Edycja jest możliwa z każdego komputera, a nawet smartfona wystarczy wpisać login i hasło administratora. Dlaczego akurat WordPress? Jest to obecnie najpopularniejszy silnik stron www na świecie. Na chwilę obecną korzysta z niego ponad 40% wszystkich stron internetowych. Jest bardzo elastyczny, daje nieograniczone możliwości rozbudowy, a przy tym jest prosty w obsłudze, nawet dla mniej zaawansowanych technicznie osób.

Cennik stron internetowych – Częstochowa 2022

WIZYTÓWKA
800 zł
IDEALNA NA POCZĄTKU DZIAŁALNOŚCI
STRONA RESPONSYWNA
DOMENA I HOSTING
CERTYFIKAT SSL
POMOC TECHNICZNA
DOŻYWOTNIA GWARANCJA
OFERTA I DANE KONTAKTOWE
PROFESJONALNA
2500 zł
JEŚLI CHCESZ POZYSKIWAĆ KLIENTÓW
STRONA RESPONSYWNA
DOMENA I HOSTING
CERTYFIKAT SSL
POMOC TECHNICZNA
DOŻYWOTNIA GWARANCJA
NIELIMITOWANE PODSTRONY
GALERIA ZDJĘĆ
FORMULARZ KONTAKTOWY
MAPA GOOGLE
BLOG/AKTUALNOŚCI
SYSTEM ZARZĄDZANIA (CMS)
WERSJE JĘZYKOWE
WYSZUKIWARKA
NEWSLETTER
KATALOG PRODUKTÓW
KOSZYK ZAKUPOWY (eSKLEP)

Ceny netto, do których należy doliczyć VAT 23%.

Etapy tworzenie strony internetowej:

ETAP I

Analiza konkurencji i potrzeb klienta, ustalenie koncepcji graficznej i funkcjonalnej strony

ETAP II

Przygotowanie projektu, naniesienie ewentualnych poprawek, testowanie przed publikacją

ETAP III

Publikacja strony w internecie, wsparcie w zakresie promowania i administracji stroną

Termin realizacji stron www

Standardowy czas budowy strony internetowej to 7-14 dni. Termin ten nie jest sztywny, ale bardziej uzależniony od złożoności projektu. Istnieją projekty, które w razie potrzeby realizujemy nawet w 24h. W przypadku zapytań zapraszamy do kontaktu (możliwość spotkania się w Częstochowie) i bezpłatnej konsultacji.

Na każdym etapie współpracy doradzamy najlepsze rozwiązania, które przyniosą w końcowym efekcie najlepsze rezultaty.

Tworzenie Stron Internetowych - FAQ

 • Ile kosztuje strona internetowa?

  Cennik stron internetowych jest bardzo zróżnicowany. Podobnie jak w przypadku kupna samochodu, czy choćby obuwia, trudno jest określić koszt bez zapoznania się z oczekiwaniami. Istnieją jednak pewne standardowe pakiety, poniżej których nie schodzimy, ponieważ efekt końcowy ma za zadanie przynieść korzyść dla zlecającego.

 • Ile kosztuje utrzymanie strony internetowej?

  Na koszt utrzymania strony internetowej składa się głównie koszt domeny i hostingu (serwera). Dodatkowym kosztem jest pomoc w zarządzaniu stroną przez naszych specjalistów na życzenie. Średni roczny koszt utrzymania stron naszych klientów oscyluje w granicach 200-400 zł netto. Cena obejmuje domenę, hosting oraz opiekę techniczną.

 • Czy udzielacie gwarancji na strony internetowe?

  Oczywiście. Nasze strony internetowe są objęte gwarancją dożywotnią. Strona www pod naszą opieką, dopóki będzie opłacany roczny koszt jej utrzymania, będzie objęta gwarancją poprawnego działania i wymaganymi aktualizacjami.

 • Czy tworzycie strony internetowe za darmo?

  Tak. Włączamy się w akcje charytatywne lub w ramach współpracy za partnerami non-profit wykonujemy usługę stworzenia strony internetowej bez pobierania opłaty.

 • Co to znaczy, że strona jest responsywna?

  Responsywność (RWD) – projektowanie stron www z myślą o wszystkich urządzeniach. Niezbędna funkcja, ponieważ dzięki niej działa prawidłowo wszędzie, co jest obecnie standardem – komputery, telefony i tablety.

 • Co to jest Certyfikat SSL?

  Certyfikat SSL (zielona kłódka przed adresem www) – strony, które nie posiadają są traktowane gorzej przez Google, a dodatkowo przeglądarka może wyświetlać informację o “niebezpiecznym połączeniu”.

 • Co to jest CMS (system zarządzania treścią)?

  CMS – Content Management System, czyli system zarządzania treścią. Strona, która umożliwia samodzielną edycję treści. Nie wymaga instalowania żadnych programów, a sama edycja strony www odbywa się poprzez panel administracyjny w przeglądarce (Firefox, Chrome, Opera, czy Internet Explorer). System, które stosujemy to WordPress. Jest najbardziej optymalny dla większości stron, można go swobodnie modyfikować i jest prosty w obsłudze. Na rynku działają też inne znane systemy jak Joomla, czy Drupal oraz rozwiązania autorskie.

 • Czy modernizujecie stare strony www?

  Wszytko zależy od technologi w jakiej została wykonana. Na ogół jednak tworzymy nową stronę od podstaw, a później przenosimy treści i zdjęcia z poprzedniej strony.

 • Czy wystawiacie faktury VAT?

  Oczywiście. Jesteśmy legalnie działającą firmą, zarejestrowaną od 2009  roku i na wszystkie usługi wystawiamy fakturę VAT 23%. Wszystkie ceny zaprezentowane na stronie to ceny netto, do których należy doliczyć podatek VAT 23%.

 • Zyskaj dzięki nowej stronie www

  Zastanawiasz się nad nową stroną www? Skontaktuj się już dziś (tel. 696 120 710) i uzyskaj ekspresową wycenę.