Strony internetowe

Tworzenie stron internetowych “pod klucz”

Strony internetowe od wielu już lat są podstawowym nośnikiem reklamy i prezentacji własnej oferty w internecie. Mimo nacisków Facebooka, Instagrama, czy Youtuba, które są również bardzo skuteczne, jednak warto mieć miejsce w sieci przeznaczone tylko dla nas, na którym zaprezentujemy naszą ofertę bez ograniczeń – dokładnie tak jak chcemy. Nasza oferta obejmuje kompleksowe tworzenie stron internetowych z zastosowaniem aktualnie obowiązujących trendów. Projektowane strony www są tworzone w taki sposób, aby przyciągały uwagę i budowały świadomość marki w oczach klientów.

Strony internetowe integrujemy z profilami w mediach społecznościowych. Tworzone strony www są responsywne oraz optymalizowane pod kątem wyszukiwarek (SEO) i gotowe do rozpoczęcia pozycjonowania. W zależności od potrzeb i wymagań Klientów tworzymy strony statyczne lub z systemem zarządzania treścią (CMS), w których Klient sam może m.in. edytować podstrony, dodawać aktualności, tworzyć bazę użytkowników, a wszystko za pomocą prostego w obsłudze panelu administracyjnego. W razie potrzeby stworzymy również unikalne treści na stronę lub wykonamy tłumaczenia na inne języki jeśli profil działalności będzie tego wymagał. Na każdym etapie współpracy doradzamy najlepsze rozwiązania, które przyniosą w końcowym efekcie najlepsze rezultaty.

Nasze strony internetowe są objęte dożywotnią gwarancją (o ile są utrzymywane na naszym hostingu). Koszt roczny utrzymania strony to 200-400 zł. Opłata zawiera 2-3 aktualizacje strony w ciągu roku.

Cennik stron internetowych 2019

WIZYTÓWKA
800 zł
IDEALNA NA POCZĄTKU DZIAŁALNOŚCI
STRONA RESPONSYWNA
DOMENA I HOSTING
CERTYFIKAT SSL
POMOC TECHNICZNA
DOŻYWOTNIA GWARANCJA
OFERTA I DANE KONTAKTOWE
KLASYCZNA
1200 zł
WYSTARCZAJĄCA DLA WIĘKSZOŚCI FIRM
STRONA RESPONSYWNA
DOMENA I HOSTING
CERTYFIKAT SSL
POMOC TECHNICZNA
DOŻYWOTNIA GWARANCJA
KILKA PODSTRON (MAKS. 10)
GALERIA ZDJĘĆ
FORMULARZ KONTAKTOWY
MAPA GOOGLE
BLOG/AKTUALNOŚCI
SYSTEM ZARZĄDZANIA (CMS)
PROFESJONALNA
2400 zł
JEŚLI CHCESZ POZYSKIWAĆ KLIENTÓW
STRONA RESPONSYWNA
DOMENA I HOSTING
CERTYFIKAT SSL
POMOC TECHNICZNA
DOŻYWOTNIA GWARANCJA
NIELIMITOWANE PODSTRONY
GALERIA ZDJĘĆ
FORMULARZ KONTAKTOWY
MAPA GOOGLE
BLOG/AKTUALNOŚCI
SYSTEM ZARZĄDZANIA (CMS)
WERSJE JĘZYKOWE
WYSZUKIWARKA
NEWSLETTER
KATALOG PRODUKTÓW
KOSZYK ZAKUPOWY (eSKLEP)

Ceny netto, do których należy doliczyć VAT 23%.

Responsywność (RWD) – strona, która prawidłowo działa i wyświetla się na wszystkich urządzeniach – komputery, telefony i tablety.

Certyfikat SSL – strony, które nie posiadają są traktowane gorzej przez Google, a dodatkowo przeglądarka może wyświetlać informację o “niebezpiecznym połączeniu”.

W przypadku zapytań zapraszamy do kontaktu i bezpłatnej konsultacji.

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania. Zadzwoń lub napisz bezpośrednio.

Możesz skorzystać z gotowego formularza kontaktowego i dokładnie opisać na czym Ci zależy. Zwykle odpowiadamy do 24 godzin.