Strony internetowe

Strony internetowe “pod klucz” – Tworzenie stron internetowych, projektowanie stron www

Strony internetowe są podstawowym środkiem reklamy i prezentacji własnej oferty w internecie. Już czas zademonstrować swoją działalność w sieci WEB. Nasza oferta obejmuje kompleksowe tworzenie stron internetowych z zastosowaniem aktualnie obowiązujących standardów. Wszystkie nasze strony www są tworzone z indywidualną grafiką tak, aby przyciągały uwagę oraz są zoptymalizowane pod kątem wyszukiwarek i gotowe do rozpoczęcia pozycjonowania. Strony internetowe w zależności od potrzeb i wymagań Klientów tworzone są w języku PHP, HTML lub technologii Flash. W razie potrzeby budujemy strony www z systemem zarządzania treścią, czyli CMS, w których Klient sam może m.in. edytować podstrony, dodawać aktualności, tworzyć bazę użytkowników, a wszystko za pomocą własnego panelu administracyjnego.

Podczas realizacji strony www pomożemy Państwu wybrać odpowiedni adres internetowy (domena), zapewnimy utrzymanie strony internetowej na profesjonalnym i bezawaryjnym serwerze. W razie potrzeby stworzymy również unikalne treści na Państwa stronę lub wykonamy tłumaczenia na inne języki jeśli profil działalności będzie tego wymagał.

Wychodząc naprzeciw podstawowym wymaganiom naszych Klientów proponujemy przykładowy pakiet na wykonanie strony internetowej, w jego skład wchodzą:
– domena internetowa, np. www.onika.pl/
– adresy e-mail w zawarte w w/w domenie, np. biuro@onika.pl
– hosting (utrzymanie strony w sieci)
– stworzenie kilku podstron, np. informacje o firmie, oferta, kontakt
– galeria zdjęć
– interaktywna mapka dojazdu
– zoptymalizowanie strony www do pozycjonowania
– wykonanie elementów grafiki
– darmowa pomoc techniczna
– aktualizacje strony na życzenie klienta, razie zmiany adresu, czy części oferty

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania. Zadzwoń lub napisz bezpośrednio.

Możesz skorzystać z gotowego formularza kontaktowego i dokładnie opisać na czym Ci zależy. Zwykle odpowiadamy do 24 godzin.