O nas

Podstawą naszej działalności jest budowa pozytywnego wizerunku firm w internecie. Specjalizujemy się w marketingu internetowym poprzez promocję w wyszukiwarkach i mediach społecznościowych. Zajmujemy się również tworzeniem nowoczesnych strony i sklepów internetowych. Naszą ofertą wspieramy małe i średnie firmy z różnych branż.

Pierwszych klientów zaczęliśmy pozyskiwać już w 2005 roku jako działalność freelancera. W 2009 została założona firma Onika w Częstochowie, przy ul. Czecha 21, która w niezmienionej formie funkcjonuje do dziś. Zdobyte w tym czasie umiejętności i wiedzę potrafimy przekładać na skuteczne działania przynoszące korzyści naszym Klientom.

Do każdego zlecenia podchodzimy w indywidualny i nieszablonowy sposób. Robimy dokładną analizę potrzeb i proponujemy najlepsze rozwiązania. Na bieżąco nadzorujemy postępy, dzięki czemu stale udoskonalamy realizowane działania. Chcemy dostarczać usługi na takim poziomie, za jaki sami byśmy chętnie zapłacili.

W jaki sposób działamy?

  1. Analizujemy dotychczasowe działania marketingowe, badamy potrzeby klienta oraz sprawdzamy konkurencję.
  2. Skrupulatnie planujemy działanie i ich rozkład w czasie.
  3. Konsekwentnie wdrażamy plan marketingowy i obserwujemy postępy.
  4. Na bieżąco reagujemy na zachowania klientów i optymalizujemy reklamy, tak aby minimalizować koszty.

Nie dobieramy się do Twojego portfela jeśli nie mamy pewności, że to się Tobie również opłaca. Sprzedajemy tylko takie usługi, które wiemy, że działają.

Skontaktuj się z nami jeśli:

  • strona www ma mało odwiedzin
  • sklep internetowy nie sprzedaje
  • chcesz przeprowadzić kampanię reklamową w Google
  • chcesz pozyskiwać klientów poprzez media społecznościowe
  • chcesz zbudować pozytywny branding Twojej działalności
  • szukasz kogoś kto “ogarnie” wszystkie pozostałe kwestie związane z e-marketingiem.